Hotel Safa Tunisko
Recenze hotelu Safa Hotel *** (Tunisko - Hammamet - Yasmine Hammamet)
Hodnocení: |
průměrně:
2,4/5
|
Autor: |
Irča |
Vloženo: |
26. 7. 2024 |
Pobyt: |
červenec 2024 |
Přečteno: |
10x |
Recenze se líbila: |
90
čtenářům |
Fotografie: |
6 |
Videa: |
0 |
Komentáře: |
0 |
Začátkem července jsme byli s rodinou v hotelu Safa. A hned po příjezdu to byl šok. Špinavá vana,umyvadlo. pití bylo na příděl .. jídlo se nedalo sníst. Bylo to suché až to škrabalo v krku. Místni byli drzý,predbihali i naše děti když čekali na jídlo. Už nikdy více! Nikomu nedoporučuji.!!
Ubytování
průměrně
(2,6/5)
Vana a umyvadlo špinavé. Voda smrdela jak prase.
Strava a stravování
průměrně
(2,1/5)
Jídlo se tam nedalo sníst! V 6 až 9h snídaně pak nic 12:30 až 14h žádná svačina a pak až oběd 18:30 až 20:30 .. my hladoví a děti ve věku 9 a 6 let to samé. V životě nikdy tam už nepojedu !! Pití bylo na příděl. Takže jsme si museli chodit kupovat..nevím na co jsme si platily All Inclusive.
Vybavení, služby a personál hotelu
průměrně
(2,6/5)
WiFi na pokoji žádná . V lobby dole u recepce jsem byla ráda že jsem vůbec nějakou WiFi našla abych aspoň domů mohla napsat že jsme v pořádku. Personál úplně na ehm.. nedávali čisté ručníky, ani tam moc nechodily.
Pláž a moře
průměrně
(3/5)
Pláž se dala. Moře taky. Až na pár posledních dní kdy bylo moře špinavé kvůli vysokým vlnám.
Okolí hotelu
průměrně
(2,9/5)
Všude okolo bordel a špína
Celkový dojem
průměrně
(2,4/5)
Celkový dojem úplně strašný. První naše rodinná dovolená a jsme zklamání. Příště preferují radši bulharsko. Tam je aspoň čisto !!,
Tento hotel nedoporučuji |
doporučuje 30 z 91 recenzentů |
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.
« předchozí recenze hotelu
Komentáře
Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu
Obchodní podmínky
Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel),
si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým
mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky,
u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR,
poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru,
dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace.
Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří
a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.
Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má
práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas
Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.
Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení
a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek
https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/),
pakliže ještě není jeho zákazníkem.
Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a
zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.
Zájezdy.cz, a.s.