Kvalitní hotel na okraji Hurghady.
Recenze hotelu Golden Beach Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada sever)
Hodnocení: | |
---|---|
Autor: | Petra |
Vloženo: | 21. 3. 2025 |
Pobyt: | březen 2025 |
Přečteno: | 2x |
Recenze se líbila: | 17 čtenářům |
Fotografie: | 0 |
Videa: | 0 |
Komentáře: | 0 |
Plavání jen z mola, jinak všude voda po kolena. Úroveň hotelu na 5* vše v nejlepší kvalitě. Pivo rozlévané z lahví a chuťově Stella. Ala carte restaurace asijská indická, italská a rybí neomezeně kdykoliv děhem pobytu. Jen na recepci udělat rezervaci stolu na určitou hodinu. 400m na levo od východu z hotelu je veliké nákupní centrum 3Pyramids, kde jsou pevné ceny udávané v dolarech a platit se dá i kartou, kde v přepočtu dolar vychází na 23,90kč. Jen při platbě nezapomeňte říct, že chcete přepočet na Egyptskou Libru. To vyjde ten přepočet na 23,90kč za dolar. Vždy plaťte kartou v měně státu, kde se zrovna nacházíte. Takové je pravidlo nejlepšího kurzu. Vychovaný usměvavý personál, který nechce bakšiš. Když jim dáte 1 dolar, tak si vás celý pobyt pamatují a už z dálky Vás zdraví.
Ubytování
Nedávejte 15 dolarů do pasu, ale rovnou do ruky recepčnímu. Řekněte mu, že chcete pokoj blízko moře i blízko jídelny a v přízemí a uvidíte jako já ten luxus. Všichni jsme potom spokojeni, já i on. Byla jsem mu potom i poděkovat, že dobře vybral.
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
Super
Pláž a moře
Ale jo.
Okolí hotelu
Nově vznikající Nová Hurgháda, tak jsou vidět zedníci na stavbě nových hotelů. Ale klid, nikoho to neruší
Celkový dojem
Super all exclusive dovolená!!!!! Bezva koktejly Bledy Mery, Piňacolada, Tequila Sunraise, atd. Vše v ceně, nic se neplatí.
Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům | doporučuje 10 z 10 recenzentů |
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.
« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »