Napsat recenzi

Nejhorší dovolená z dosud absolvovaných

Recenze hotelu Aurora Bay Marsa Alam **** (Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2017
Přečteno: 178x
Recenze se líbila: 17 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkově hotel působí na fotografiích slušně, ale při prvních momentech vstupu do objektu se vám zdá něco divné a začínáte se napľňovat obavami o správnosti volby a dobře investovaných peněz pro váš odpočinek a relax. Dost neobvyklé je, že pokud letíte přes noc a dostanete se do hotelu unavení v časných hodinách ( 7:00 - 8:00). není možné se někde do oběda občerstvit, jelikož služba All inclusive začíná platit až obědem od 13:00.

Vzpomenu-li na zkušenost z jiných pobytů v zahraničí, tak bylo vždy běžné , pokud byla otevřena jídelna v čase příletu, mohli jsme jídlo a pití jít okamžitě konzumovat. Měla jsem příležitost poznat, že managment hotelu vytváří různé placené služby "jakoby navíc" ale vlastně je způsob, jak získat z turistů více.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Co se týká úrovně a čistoty ubytování, tak to je rozhodně hodně nízký standart a zdaleka neodpovídá 4 hvězda . Pokoje jsou ošuntělé, nábytek oprýskaný, o koupelně ani nemluvit, TV a vypínače nefungují. (nejsou schopny opravit ani po upozornění), zakouřené závěry, špinavé záclony, dveře a vypínače, atd.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Službu All inclusive si opravu představuji dosti jinak. Výběr z jídel byl katastrofický, maso omezené na ryby, kuře, párek, zřídka hovězí. Jinak zbytek tvořila zelenina na různé způsoby ( teplé i studené saláty). Opět výběr chudý a chuťově nic výjimečného. Slibované dopolední a odpolední svačinky, či zrmzlina ( na kterou se často těší děti ) neposkytují v dostatečném množství ( záhy brzy dojdou). Každý host má nárok jen na 2 kopečky zmrzliny a tak je to se vším. Též pro mě výjimečná byla informace, že nelze konzumovat červené a bílé víno po celou dobu All Inclusive, ALE pouze v čase oběda a večeře a i to je možné konzumovat pouze v prostorách jídelny ( jinak je to velký problém). Všechen alkohol je ředěný, jediné co se dá konzumovat je pivo ( z lahví ) a voda.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Vybavení pokojů jsem již komentoval výše. Jinak hotel má 2 bazény a Spa , zde je volná posilovna, masáže a sauna za poplatek. Personál hotelu je různé kvality. Jsou číšníci, kteří se o vám pěkně postarají a nečekají ihned spropitné. Někteří jsou velmi vstřícní a přátelští, jiní až příliš servilní a neodbytní. Poté je potřeba dát ráznou informaci, aby vás svou přítomností neobtěžovali a nekazili vám odpočiněk

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Pláž je čistá a příjemná, moře krásně čiré. Zážitky z potápění si každý může přinést velmi pěkné.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

V okolí hotelu není nic je samý písek. Další hotely jsou od sebe dosti vzdálené. Večerní procházky nejsou možné, proto se musíte omezit na animační programy na hotelu, kde se animátoři docela snaží.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Jsme přesvědčena, že do tohoto hotelu již nikdy více nepojedu. Necítila jsem se pohodlně, ani v bezpečí - za své peníze jsem nedostávala očekávané a odpovídající služby , takže jsem si klid, relax a odpočinek neužila.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 87
z 110 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Marsa Alam - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání